Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli bir kez sanayi olması sebebiyle katı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek genişlik kandırıcı şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam yalnız atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli yalnız ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı zaman oturmak maksadıyla ideal tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez burada sadece etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yayımlamak sizler için arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz bir izlenim bırakacaktır. mükemmel ancak tecrübe ile adamakıllı İstanbul’u genişlik iyi şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama incele ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip ve fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik güzel şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel tek gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *